Strony internetowe

Pomagam firmom dobierać odpowiednie rozwiązania w procesie tworzenia strony internetowej. Tworząc strony www, dopasowuję je do celu oraz biznesu klienta.

Strona internetowa

Strona internetowa jest jednym z najważniejszych miejsc, w którym internauci spotykają się z firmą. Tworząc strony, zrozumiałem, że muszą być one dopasowane do całej strategii marketingowej przedsiębiorstwa oraz do klienta docelowego. Sprawia to, że jestem zwolennikiem dokładnej analizy potrzeb danego przedsiębiorstwa oraz grupy docelowej, tak, aby strona internetowa była „uszyta na miarę”. 

Jest to niezwykle ważna kwestia, ponieważ strony internetowe zazwyczaj budowane są na kilka lat. Jeżeli nie będzie ona dopasowana do klienta docelowego oraz samej firmy, to jej użyteczność znacznie spada i nie będzie ona spełniać założonych celów. 

Aby zaproponować rozwiązanie dla konkretnej firmy, zaczynam od zadania kilku pytań:

  1. Czy firma rzeczywiście potrzebuje stronę internetową?
  2. Jakie cele ma spełniać witryna? 
  3. Co jest produktem lub usługą danego przedsiębiorstwa?
  4. Kto jest grupą docelową danego przedsiębiorstwa?
  5. Kto będzie odpowiadał za obsługę strony oraz pozostałe procesy marketingowe?
  6. W jakim kierunku firma planuje się rozwijać? 

Znając odpowiedzi, jestem w stanie zaproponować rozwiązanie dopasowane do firmy, które sprawdzi się przy jej rozwoju i skalowaniu. Ważnym elementem jest również zdefiniowanie celu strony, ponieważ właśnie od niego, zależy cały projekt witryny. 

Poznaj proces tworzenia stron internetowych

Krok 1.

Rozpocznij nowy rozdział w swoim biznesie​

Na świecie nie ma dwóch identycznych biznesów. Priorytetem dla mnie jest indywidualne podejście do klienta. Współpracę zaczynam od bezpłatnej konsultacji, w ramach której dopytam o branżę i charakter Twojej działalności. Chcę dowiedzieć się, jakie aspekty cenisz przy współpracy oraz jaki efekt chciałbyś uzyskać. Jeżeli jesteś zainteresowany bezpłatną konsultacją, to zadzwoń teraz.

Krok 2.

Moja propozycja

Doradzam jaki system sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojej strony. Zwracam szczególną uwagę, jakie zalety i wady w kontekście Twojego biznesu, mają poszczególne rozwiązania. Przygotowuję dokładną wycenę oraz terminy realizacji poszczególnych etapów. 

Krok 3.

Projekt graficzny

Proces tworzenia strony internetowej rozpoczynam od przygotowania projektu graficznego. Przygotowanie projektu znacznie usprawnia kolejne etapy współpracy oraz minimalizuje nieporozumienia. 

Projekt dopasowuję do brandingu Twojej firmy oraz grupy docelowej. Zwracam szczególną uwagę na znaczenie kolorów, dobór treści oraz układ ich na stronie. Wszystko po to, aby zmaksymalizować konwersję.

Krok 4.

Wersja testowa

Przygotowuję wersję testową strony, na własnym serwerze. W ten sposób, Twoja obecna strona może nadal funkcjonować. Dodatkowo, możesz przetestować gotową stronę i sprawdzić czy spełnia Twoje założenia, jeszcze przed wdrożeniem. 

Krok 4.

Wdrożenie i optymalizacja

Jeżeli nie posiadasz hositngu i domeny, pomagam w doborze odpowiedniej usługi. Następnie przenoszę stronę na Twoją domenę i testuję, czy wszytstko odpowiednio funkcjonuje.

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeżeli zastanawiasz się, jakie rozwiązanie będzie odpowiednie dla Ciebie i Twojej firmy, skontaktuj się ze mną.

W ciągu 15 minutowej rozmowy telefonicznej, postaram się zrozumieć Twoje wyzwania i znaleźć dla Ciebie wstępne rozwiązanie.

Jeżeli chcesz zobaczyć moje poprzednie realizacje, przejdź do portfolio

Zamów bezpłatną konsultację

Skonsultuj dowolny temat związany ze stronami internetowymi i marketingiem. 

Najczęściej zadawane pytania

Wycenę strony jestem w przygotować dopiero po rozmowie telefonicznej. Cena zależy od Twoich potrzeb, wielkości i funkcjonalności strony. 

Koszt prostej strony wizytówkowej zazwyczaj mieści się w przedziale od 1400 do 1800 zł netto. 

Stworzenie prostej strony wizytówkowej zazwyczaj zajmuje 3 tygodnie. Czas ten jest zależny od ilości poprawek, które trzeba będzie wprowadzić. 

W przypadku złożonych projektów, czas oczekiwania będzie odpowiednio dłuższy. 

Tak. Otrzymasz ode mnie pełny dostęp do swojej strony internetowej. Na twoje życzenie przygotuję również szkolenie z obsługi Twojej nowej strony. 

Czas na zmiany!

Cześć, z tej strony Michał Stachowiak. Działając jako freelancer, starałem się stale podwyższać jakość moich usług. Naturalną koleją rzeczy stało się zaproszenie do zespołu specjalistów, z którymi wspólnie będziemy mogli tworzyć jeszcze lepsze rozwiązania.

Tak właśnie powstało Netby, czyli agencja z Gdyni specjalizująca się w tworzeniu stron oraz sklepów internetowych!