Projekty graficzne

Pomagam firmom przygotowywać kreatywne projekty i prototypy stron www, które są zgodne z zasadami User Expirience oraz dopasowane do użytkownika końcowego.

Projekty UX, Projekty UI

Projektowanie i prototypowanie jest bardzo ważnym etapem tworzenia stron internetowych oraz aplikacji. Zaplanowanie ścieżki zakupowej użytkownika oraz procesów na stronie jest niezwykle istotne i znacząco wpływa na konwersję w sklepie czy na stronie. 

Z wielką przyjemnością pomogę Ci zaprojektować zarówno stronę internetową, jak i sklep ze wszystkimi jego procesami.

Projektowanie rozpoczynam od konsultacji Twojego pomysłu i dobrania odpowiedniego rozwiązania. Kolejnym etapem jest przygotowanie persony i wyznaczenie istotnych celów dla projektu. 

Zwracam szczególną uwagę, aby projekt był dopasowany do grupy docelowej pod względem kolorystyki, treści, układu treści, nawigacji czy samych procesów. 

Jeżeli potrzebujesz projektu wraz z jego wdrożeniem, to koniecznie kliknij tutaj, a jeżeli chcesz zobaczyć moje portfolio, kliknij tutaj.

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeżeli zastanawiasz się, jakie rozwiązanie będzie odpowiednie dla Ciebie i Twojej firmy, skontaktuj się ze mną.

W ciągu 15 minutowej rozmowy telefonicznej, postaram się zrozumieć Twoje wyzwania i znaleźć dla Ciebie wstępne rozwiązanie.

Zamów bezpłatną konsultację

Skonsultuj dowolny temat związany ze stronami internetowymi i marketingiem. 

Czas na zmiany!

Cześć, z tej strony Michał Stachowiak. Działając jako freelancer, starałem się stale podwyższać jakość moich usług. Naturalną koleją rzeczy stało się zaproszenie do zespołu specjalistów, z którymi wspólnie będziemy mogli tworzyć jeszcze lepsze rozwiązania.

Tak właśnie powstało Netby, czyli agencja z Gdyni specjalizująca się w tworzeniu stron oraz sklepów internetowych!